Web Yayın Hizmetleri

Günümüz iş dünyasında internet işletmeler için lüx olmaktan çıkıp, onsuz olamayacak bir mecburiyet haline geldi. Her yerden erişim imkanı, pratik ve çok hızlı arama ve bulma işlemleri, tanıtım ve pazarlama faaliyetleri açısısında işletmelere çok büyük kolaylıklar sunmaktadır.

    Bulunma, tanıtım ve pazarlama faaliyetleri açısından çabuk bulunan, arama sonuçlarında üst sıralarda yer alan ve hızlı açılan internet siteleri işletmeler için zorunlu hale gelmiştir.

    SİNOBİL Yazılım; bütün bu ihtiyaçları göz önünde bulundurarak profesyonel web yayın hizmetleri sunmaktadır. Bu hizmetler ;

     * Alan Adı (domain) hizmetleri ; Alan adı firmaların internetteki ünvanıdır.  Amacına hizmet eden bir alan adı firmayı faaliyet gösterdiği alanda internette 1 numara yapabilir. Bu bağlamda uygun alan adının araştırılması, tescil edilmesi ve gerekli işlemlerin yapılması ve daha sonra da yıllık işlemlerinin dikkatle takip edilmesi Sinobil’in üzerinde hassasiyetle durduğu konulardan biridir. 

    * Web Yayın (hosting) ve sunucu hizmetleri ; Sinobil Yazılım, müşterilerine biri özel yazılım projesi olmak üzere 4 adet sunucu ile hizmet vermektedir. Sunucularımız LİNUX altyapısı ile çalışmaktadır.

    Sinobil, web yayın ve sunucu hizmeti kapsamında müşterilerine kaliteli e-posta hizmeti de sunmaktadır. Müşterilerinin e-postalarını alırken ve gönderirken herhangi bir sorun yaşamalarını önlemek ve gerek pop3 gerekse webmail hizmetlerini istedikleri gibi kullanabilmeleri içinde kurulum ve destek hizmeti sürekli verilmettedir.

    * Anti Spam hizmeti ; Spam mail bu gün dünyanın bir sorunudur. Son olarak yayınlanan makaleye göre spama maruz kalma anlamında Türkiye Dünya sıralamasında ilk 5 ülkeden birisi konumundadır.

    Sinobil Yazılım, müşterilerinin spamdan yoğun şikayetleri üzerine bünyesinde özel bir birim oluşturarak spamla mücadeleye özel önem vermiş ve bu konuda geliştirdiği bir çözümle bu hizmeti almak isteyen müşterilerinin spam mail sorununu çözmüş durumdadır.

Copyrights © 2024 Tüm Hakları Saklıdır