Sinobil Yazılım

SİNOBİL yazılım; sektöründe yeni bir dinamizm ve anlayış getirmek amacı doğrultusunda 2003 yılında başladığı faaliyetine, kendini daha da geliştirerek devam etmektedir.

Genç, dinamik ve her biri kendi alanında (en az 10 yıl) tecrübeli yazılım mühendisleri ve 24 saat teknik destek ve sistem analistlerinden oluşan deneyimli ekibi ile bilişim sektöründe söz sahibi olmak için çalışmaktadır.

Ticari Firmalar olmak üzere; Tekstil, Mobilya, Otomotiv ve diğer Üretim Sektörleri için “e-ticaret” ve “webmanager” paketleri ile sizlere kolaylık sunuyoruz.

Hiçbir tasarım bilgisi olmaksızın sizlerin kolaylıkla yönetebileceğiniz; güvenilebilir özel çözümler üretiyoruz.

VİZYONUMUZ

     Topluma sunduğu ürün ve hizmetlerin gelecekte de gittikçe artan bir gereksinim olduğunu öngören Sinobil Yazılım; müşterilerinin gereksinimlerine en uygun ürünler ve çözümler üretmeyi, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı, müşteri ve çalışanlarından aldığı geribildirimle sistemi sürekli ileriye götürmeyi ilke edinmiştir.

MİSYONUMUZ

   Sinobil Yazılım’ın ana hedefi, kaliteli ve orijinal çözümler üreterek sektörde kalıcı olmaktır. Bu hedefe ilkeli, bilişim mesleğinin etik değerlerini ödünsüz uygulayarak ve savunarak, adil, dürüst ve güvenilir olarak, ürün ve hizmetlerde en yüksek kaliteyi sağlayarak ulaşmayı amaçlamaktır.

   Müşteri odaklı hizmet, müşterilerle kurulan sağlam ve yakın ilişkiler yardımıyla çözümlerin başarısını arttırmak ve müşterilerle satıcı-müşteri ilişkisinden öte, çözüm odaklı stratejik işbirliği kurmayı hedeflemektedir.

   Bilişim Teknolojilerindeki gelişmeleri yakından takip eden Sinobil Yazılım; yazılımlarının en üst düzeyde güvenirliğini ve kullanım kolaylığını müşterilerine en son teknolojileri kullanarak tasarımdan kuruluşa kadar çözümler sunmaktadır. En üst seviyede müşteri memnuniyetine ulaşmak için çalışmakta ve deneyimli aynı zamanda uzman kadrosu ile sektöre dinamizm kazandırmaktadır.

Copyrights © 2024 Tüm Hakları Saklıdır