Trader Entegre ÇTS Çeltik Takip Sistemi + Çeltik Üretim + Numune Takip

Trader Entegre ÇTS Çeltik Takip Sistemi + Çeltik Üretim + Numune Takip Yazılımı;
Firmanın Çeltik ürünlerini ham ve işlenmiş olarak programsal olarak takibini sağlar. Ayrıca kırma yapıldığında çeltik maliyetini hesaplamanızı sağlar,  Çiftçi numune takip özelliği ilede alımı yapılsın yada yapılmasın üreticinin her hasatda ürün durumunu takip etmenizi sağlar. Her türlü pazarlama faaliyetinin bir sistem üzerine kanalize edilerek etkinlik ve verimliliğinin denetlenebilmesi ve sonuçların istenilen kriterlere göre raporlanabilmesine imkan tanıyan web tabanlı bir yazılımdır.

Trader Entegre Çeltik Üretim & Numune Takip Yazılımı ile mevcut ve potansiyel müşteri kitlesine her türlü ürün, hizmet veya projenin tanıtım, kampanya, teklif ve satış faaliyetlerini tek bir platform üzerinden yürütüp, satış ekibinin planlanmasını ve perfons takibini olanak tanıyan, kurumsal hafızasını oluşmasına imkan sağlanabilmektedir.

* Erişim Kolaylığı
Web Tabanlıdır, İnternete bağlı herhangi bir bilgisayardan çalışabilir. İstenilen her yerden (Evde, işyerinde, seyahatte, tatilde) istenilen zamanda sisteme girilerek işlem yapabilme avantajı...

* Bağımsız Kullanabilme;
Kurulum gerektirmez, PC’de ayar gerektirmez, Virüs girdi, Çöktü, datam kayboldu, erişmiyor, vb. her türlü pc’den kaynaklı program hataları yaşamaz ve sıkıntı yaşamazsınız.

* Düşük İşletme Yatırımı,
Güncel HTML, PHP, Ajax, Java Script uygulamaları ile MySQL veritabanında ve Linux serverlarda çalıştığından dolayı yüksek donanım maliyetleri ve gereksiz server ve SQL lisans harcamalarında, bunlarım upgrade maliyetlerinden ve işletim maliyetlerinden kurtulursunuz.

* Gelişmiş Yetkilendirme;
Üç aşamalı ve çok fonksiyonlu yetkilendirme özelliği ile firmadaki her personelin kendi erişebileceği alanları ayrı ayrı tanımlayabilirsiniz. Örnek olarak santral operatörü firma iletişim bilgilerine ulaşabilirken, silme ve değiştirme yetkisini elinden alabilirsiniz. Ayrıca diğer tüm alanları da sınırlayabilirsiniz.

* Gelişmiş Güvenlik Altyapısı,
Aşamalı ve çok fonksiyonlu güvenlik altyapısı, kayıt loglama ve arkaplan düzenli yedek sistemi ile yazılımı son derece güvenli olarak kullanabilirsiniz.

* Esnek Kod Yapısı;
Sistem ileride gereken gelişme ve değişimlere açıktır. Zamanın ihtiyaçlara göre yeni uygulamalar ve eklenti yazılımlarla gelişebilir.

* Kolay Kullanım Özelliği;
Trader Entegre Çeltik Üretim + Numune Takip tıkla – kullan mantığına göre geliştirilmiş olup her bilgi seviyesinden kullanıcının rahatlıkla anlayıp kullanabileceği bir alt yapıda geliştirilmiştir.

Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurun, Firma Yetkililerimiz En Kısa Zamanda Sizlere Ulaşacaktır.

   Ürün İstek Formu   

Lütfen Aşağıdaki Bilgileri Doldurunuz
Ürün Tipi
Demo Talep Lisas Talep
Güvenlik Kodu
: (İşlem sonucunu giriniz)
Zorunlu Alanlar
Copyrights © 2024 Tüm Hakları Saklıdır